PRODÁNO:  Byt 2+1 s nikou, Bieblova ul. Brno

Exkluzivně nabízíme prodej velmi dobře prostorově řešeného bytu 2+1 s nikou a balkonem v osobním vlastnictví,  v atraktivní části Černých Polí v Brně, se spoustou zeleně, ul. Bieblova.
 
Bytový dům se nachází v blízkosti parku, nedaleko školy, školky, nákupního centra, zastávek MHD (tramvaj, autobusy),   jakož i další občanské vybavenosti. Parkování je možné na parkovišti před domem.
 
Byt, nacházející se v 2.NP, má celkovou plochu 55m2 + balkon, 2,17m2 (který se do celkové plochy nezapočítává), přičemž se zde nalézá kuchyně o výměře 8,75m2, malý pokoj (ložnice) o velikosti 12,60m2, velký pokoj s nikou - 21,40m2, předsíň - 7,80m2, spíž - 0,30m2, koupelna + WC o výměře 3,05m2 a sklep o výměře  1,07m2.
 
Bytový dům je po zdařilé rekonstrukci - zateplení, výměna oken, balkonů, vnitřních prostor. Vzhledem k rekonstrukci domu se snížily  náklady na vytápění. Průkaz energetické náročnosti – Energetická třída C
 
Zálohy na služby spojené s užíváním bytu činí 3642 ,- Kč/měsíčně.
 
Kuchyně s  kuchyňskou linkou a spotřebiči - plynová varná deska, vestavěná trouba, pračka, působí velmi příjemně jak vlastním vybarvením a též např. i obklady na stěně, tak i výhledem do zeleně.
Koupelna s vanou a umyvadlem je zrekonstruována tak, že spolu se zabudováním zavěšeného WC, získala i prostor navíc a dojem vzdušnosti.
Menší pokoj (ložnice) s vestavěnou skříní, s velkým množstvím úložných prostor (zůstává jako vybavení v bytu), má vstup na balkon.
Velký pokoj s nikou má zajímavý potenciál, neboť předěl mezi vlastním pokojem a výklenkem, který může tvořit např. malou ložnici či pracovnu, je oddělen svislými žaluziemi.
V předsíni se nachází další vestavěné skříně, které skýtají mnoho dalších úložných prostor. Podlahy jsou tvořeny dlažbou, plovoucí podlahou a parketami.
 
Majitelem požadovaná cena činí 2.580.000,- Kč  + Daň z nabytí nemovitých věcí - bude uhrazena kupujícím.
+ Provize RK . 
 
Veškeré další info na tel. 777 747 680