PRODÁNO : 

NEDVĚDICE - ZDĚNÁ, podsklepená chata s POZEMKEM

Nabízíme k prodeji zděnou chatu - stavba pro rodinnou rekreaci v rekreační oblasti městysu Nedvědice, okres Brno-venkov, 39 km od Brna. 
 
Nedvědice jsou historickou obcí, která je  součástí přírodního parku Svratecká hornatina a její okolí skýtá zajímavé možnosti jak letní tak i zimní rekreace. V obci je aktivní Klub lyžařů a další sportovní aktivity. 
 
Chata se nachází na pozemku o zast. ploše 50m2 s dalším pozemkem (využívaná zahrada s ovocnými stromy) o výměře 727m2. Pozemek je přístupný z obecní komunikace (vlastník - Městys Nedvědice). Chata se nachází na slunné stráni, má elektřinu, vodu je možno získat z pramene nad chatou, který je též na obecním pozemku.
 
Vejdeme-li vchodem do chaty, dostáváme se do prosklené verandy s příjemným posezením a výhledem do okolí. Z verandy vcházíme do předsíně s jednotlivými vstupy  do kuchyňky (s plynovým sporákem na bombu), do pokoje,  koupelny s umyvadlem a WC a schodištěm do horního pokoje. Velký horní pokoj má vchod na  nezastřešený balkon s krásným výhledem do zahrady a okolní přírody.
Chata má vnitřní sklep se vstupem z verandy a dva malé sklepy se vstupy venkovními (na nářadí a na  uskladnění potravin.)
Nad chatou jsou menší betonové nádrže na odchyt dešťové vody.  Vedle chaty se nachází  odpadní jímka.
Chata je v zachovalém stavu, menší úpravy vhodné.
 
Cena nemovitostí -  420.000,- Kč  + daň z nabytí nemovitých věcí 
+ provize
 
PSČ: 592 62