Rodinný dům 4+1 s dvougaráží, zahradou a studnou - cca 20 km od Brna,  cca 15 km od Blanska (k rekonstrukci) - CP 621m2 -  BLOKOVÁNO ! 

Výhradně nabízíme k prodeji rodinný dům s dvougaráží , zahradou a studnou, určený k rekonstrukci, v obci Újezd u Černé Hory - 20 km od Brna a 15 km od okresního města Blansko, s dobrou dopravní dostupností (IDS).

Nabízené nemovitosti : jedná se o samostatně stojící nepodsklepený jednopodlažní dům, zastřešený sedlovou střechou, v půdoryse obdélníkového tvaru. Průčelím je dům situován do klidné ulice - okrajová část obce. Vstup do domu je z průčelí středem objektu vchodovými dveřmi. Na dům navazuje úzký dvorek a zahrada – vesměs ve svahu, který je stabilizovaný proti sesuvu kamennou opěrnou zdí. Vpravo od domu je oplocená zahrada, která také přechází do svahu. Z levé strany na dům navazuje objekt garáže. Dům je členěn na chodbu, 4 pokoje a kuchyni, dále kotelnu, WC, spíž, komoru, a další malý pokoj – orientován do zahrady. Nemovitost je napojena na ing. sítě – rozvod vody, plynu a elektro, kanalizace je svedena do jímky. V zahradě je zemní sklep - na ovoce či víno - cca 2x1,5m.

Zastavěná plocha objektu 159 m2, zahrada 349 m2, ost. pozemky 113 m2 . Celková plocha 621 m2.
Rodinný dům byl delší dobu  neužívaný, neudržovaný, v pokojích však není zvýšená vlhkost. K rekonstrukci.  PENB - energ. třída G.  

Garáž je zděná jednopodlažní budova s plochou střechou přistavěná k rod. domu, zast. plocha 48,64 m2. Základy garáže betonové s izolací proti zemní vlhkosti, obvodová konstrukce zděná, podlaha betonová, vrata dřevěná, vnitřní rozvod elektro 230V. Dále je na pozemku kopaná studna o hloubce 4,8m, která neslouží trvale svému účelu, neboť dům byl dlouho neužíván a neudržován. 
 Majitel preferuje hotovost. Jen pro vážné zájemce.  Veškeré info  - na tel. 777747680.

PSČ: 679 22, pošta Lipůvka