Rodinný dům s dvougaráží, zahradou a studnou - cca 20 km od Brna,  cca 15 km od Blanska (k rekonstrukci) - CP 621m2

Výhradně nabízíme k prodeji rodinný dům určený k rekonstrukci,  s dvougaráží, zahradou a studnou v krásné a klidné lokalitě, v blízkosti okresního města Blanska i krajského města Brna,  s dobrou dopravní dostupností - v obci Újezd u Černé Hory, okr. Blansko.

Obec Újezd u Černé Hory leží zhruba 8 km západně od města Blanska, v malebné krajině, přitom v dostupnosti větších center ( Brno – cca 20km). Téměř třetina katastru obce je zalesnéná.

V obci je knihovna, kostel a hřbitov. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci i veřejný vodovod, je zde také  pravidelná autobusová doprava. Za sportovním vyžitím nemusí obyvatelé daleko – obcí vede turistická trasa KČT 85 - okolí Brna/Svratecko a vede k reliéfnímu zbytku dvoudílného hrádku nad obcí. Pošta Lipůvka, PSČ: 679 22

Nabízené nemovitosti : jedná se o samostatně stojící nepodsklepený jednopodlažní dům ,  zastřešený sedlovou střechou, v půdoryse obdélníkového tvaru. Průčelím je dům situován do klidné ulice - okrajová část obce. Vstup do domu je z průčelí středem objektu vchodovými dveřmi. Na dům navazuje úzký dvorek a  zahrada – vesměs ve svahu, který je stabilizovaný proti sesuvu kamennou opěrnou zdí. Vpravo od domu je oplocená zahrada, která také přechází do svahu. Z levé strany na dům navazuje objekt garáže. Dům je členěn na chodbu, 4 pokoje a kuchyni, dále kotelnu, WC, spíž, komoru, a další malý pokoj – orientován do zahrady. Nemovitost je napojena na ing. sítě – rozvod vody, plynu a elektro, kanalizace je svedena do jímky.

 Zastavěná plocha objektu  159 m2, zahrada 349 m2, ost. pozemky 113 m2 .

Rodinný dům byl dlouhodobě neužívaný, neudržovaný, nutná rekonstrukce. PENB – energ. třída G.

Garáž je zděná jednopodlažní budova s plochou střechou přistavěná k rod. domu, zast. plocha 48,64 m2. Základy garáže betonové s izolací proti zemní vlhkosti, obvodová konstrukce zděná, podlaha betonová, vrata dřevěná, vnitřní rozvod elektro 230V. Dále je na pozemku kopaná studna o hloubce 4,8m, která neslouží trvale svému účelu, neboť dům byl dlouho neužíván a neudržován.   

Cena požadovaná majitelem 1.300.000,- Kč   (+ PROVIZE). Majitel preferuje hotovost.

Další informace  a prohlídky - na tel. 777747680.