PRODEJ BYTU 3+1 (108m2) s PARKOVACÍM MÍSTEM a ZAHRÁDKOU  v BRNĚ, ul. HOBLÍKOVA

Exkluzivně nabízíme k prodeji  byt 3+1 byt  s vlastním parkovacím místem a zahrádkou u domu, v rekonstruovaném cihlovém bytovém domě v příjemné brněnské lokalitě Černá Pole, na ul. Hoblíkova. Ulice Hoblíkova je klidnou ulicí se vzrostlou zelení, přitom však nepříliš daleko centra města.
Před vchodem do domu je  vlastní pozemek, na němž jsou vyhrazena parkovací místa pouze pro vlastníky bytů v domě. K nabízenému bytu náleží parkovací místo o výměře 13m2 (zapsáno jako samostatný pozemek v katastru nemovitostí).  
K domu náleží také velká zahrada, jejíž součástí je pozemek o výměře 50m2 (zapsán jako samostatný pozemek v katastru nemovitostí), náležící k nabízenému bytu.
PENB - ev.č. průkazu : 332822.0 ze dne 30.1.2021, klasif. třída F.
 
Byt o výměře cca 108m2 se nachází v 2. NP rekonstruovaného domu s výtahem. 
Při vstupu do bytu vcházíme do prostorné, centrální předsíně, z níž se vchází do všech místností bytu, tj. do všech pokojů i kuchyně, koupelny  s WC a obou komor (jednu z komor lze přebudovat na druhou koupelnu.) Byt má balkon s výhledem do  zahrady. Sklep je ve výstavbě.
El. 230/400V, levný el. proud na HDO.  V současné době je byt využíván jako sídlo firmy. Byt bude uvolněn dle dohody mezi prodávajícím a  kupujícím.
Cena - info v RK - tel. 777747680.
V případě více zájemců o koupi může být využita aukce, majitel si však ponechává výhradu výběru nejvýhodnější nabídky.
Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte, prosím, na uvedené tel. číslo a přijďte se podívat osobně. Rádi Vás uvidíme a přivítáme,  možná, ve Vašem budoucím bytě. Těšíme se na Vás.