PRODÁNO - BYT S MOŽNOSTMI RODINNÉHO DOMU

BYT JE V SOUČASNÉ DOBĚ JIŽ PRODÁN, MÁTE-LI  VŠAK ZÁJEM O OBDOBNOU NABÍDKU, KONTAKTUJTE NÁS, RÁDI VÁS  BUDEME  INFORMOVAT O OBDOBNÝCH NABÍDKÁCH  A  PŘEDNOSTNĚ  PŘI ZÍSKÁNÍ NOVÝCH NABÍDEK DO NAŠEHO PORTFOLIA. 

 

 BYT  3+KK s výhodami  RODINNÉHO domu.  
ROUSÍNOV -  cca 20min. od BRNA
Chcete mít možnost při návratu domů zajet s autem do garáže a také mít k dispozici vlastní parkovací stání přímo před vstupem do bytu? Zároveň dvě malé zahrádky na posezení či hraní dětí, které máte pod přímou kontrolou a nebo pro příjemné posezení v klidu jak na ranním, tak i odpoledním sluníčku?
Prodali jsme byt 3+KK  (78,2 m2, celk. plocha s lodžií a sklepem 84,5 m2),  se dvěma zahrádkami, 1x garážovým a 1x parkovacím stáním v  polouzavřeném areálu bytových domů se zahrádkami, dětským  a sportovním hříštěm a posezením pro rodiče,  které jsou  ve vlastníctví společenství vlastníků, tj. pouze pro majitele bytů v areálu. Výhodou je neanonymita a přátelské okolí, přitom však velké soukromí.
 Byt v přízemí se dvěma zahrádkami (jedna s ranním, druhá s odpoledním sluncem), bezpečnostní folie na oknech, velká sklepní kóje (6,3m2), garážové stání ve velké garáži přímo u vchodu, vlastní parkovací stání přímo před bytem a vchodem do zahrádky. Vejdeme-li do bytu, do předsíně vybavené na míru provedenou   praktickou šatní a úložná stěnou a předsíňovým věšákem (zůstanou jako součást bytu), můžeme vejít jak na zahrádku s ovocnými keři a posezením, tak i dále do bytu - do obývacího pokoje s kuchyňským koutem (33,9m2, z něhož  je možný vstup jak na druhou  zahrádku, tak i na lodžii. Kuchyňský kout do L je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči.. Pokoje (16,2m2) a (9,6)m2 mají okna na ulici, přímo s výhledem na vlastní parkovací stání. V předsíni je dále vchod do koupelny s vanou a umyvadlem, WC zvlášť. . Garážové stání je v přízemí, sklep v suterénu.
PENB - C

Město Rousínov leží na úpatí jihovýchodní okrajové části Drahanské vrchoviny, cca 23 km východně od Brna Městem prochází železniční trať z Brna do Přerov, s velmi dobrou dopravní dostupností (IDOS, dálnice, železnice). 

 

TATO NABÍDKA JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ OVŠEM MÁTE-LI ZÁJEM O OBDOBNOU NABÍDKU, KONTAKTUJTE NÁS!