VIDEO :       V.Družstevní byt - Zbýšov.mp4 (13,5 MB)

Prodej DRUŽSTEVNÍHO bytu 20km od Brna -Zbýšov, čtvrť Padělky

Chcete pěkný byt v příjemném prostředí menšího města, avšak  v blízkosti (cca 20km) od  Brna?

Nabízíme družstevní byt 2+1 ve Zbýšově, čtvrť Padělky ( tj. prodej podílu v bytovém družstvu  BYTECO b.d., s právem nájmu družstevního  bytu). PSČ: 664 11  Poskytneme podporu i při zajišťování financování.

 Byt se nalézá v klidné čtvrti, v cihlovém, zatepleném bytovém domě, před nímž je parkoviště s dostatkem parkovacích míst nejen pro obyvatele, ale i návštěvníky. Za domem je velká zatravněná plocha, využívaná jednotlivými domy např. pro posezení obyvatel domu, věšení prádla či jinému běžnému využití.

Dům je zateplen,  má plastová okna,  nové vstupní dveře, je průběžně udržován.  

Byt 2+1 (užitná plocha = byt  + sklep – 59,8m2)

Byt je 1. patře bytového domu, vstupními dveřmi bytu vcházíme do předsíně (cca 2,35m2),  z níž můžeme vejít do koupelny s rohovou vanou a WC (cca 4,65m2), do ložnice s oknem na východ (cca 13,76m2) a též jídelny,  z níž vstupujeme jednak do prostor  kuchyně s oknem na severozápad (cca 13,86m2) a nebo do prostor obývacího pokoje s oknem  na východ (cca 14,82m2). 

K bytu náleží velký, větratelný sklep s oknem (cca  10,36m2) s možným využitím nejen na skladování, ale např. i třeba na vybudování vlastní posilovny. V suterénu je také možno využít  sušárnu prádla.

V kuchyni je zánovní kuchyňská linka  se spotřebiči  (lednice, el. sporák) s protilinkou (MWT, sušička).  Byt se prodává s kuchyňskou linkou, vybavenou lednicí a sporákem.

Podlahy – dlažba, vinyl.  Topení - vlastní plynový kotel umístěný ve sklepě.

Jelikož nebyl dodán PENB bytového domu, uvádíme en.tř. G

Cena včetně provize a všech poplatků – info na tel. 777747680. 

V případě seriozního jednání dohoda možná.  Rádi poskytneme info i k financování - S FINANCOVÁNÍM VÁM RÁDI POMŮŽEME.