PRONÁJEM  2+1 DRUŽSTEVNÍHO BYTU - Zbýšov u Brna (PSČ: 664 11)

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 ve Zbýšově u Brna, čtvrť Padělky ( družstevní byt) - cca 20km od Brna.

 Byt se nalézá v klidné čtvrti, v cihlovém, zatepleném bytovém domě, před nímž je parkoviště s dostatkem parkovacích míst nejen pro obyvatele, ale i návštěvníky. Za domem je velká zatravněná plocha, využívaná jednotlivými domy např. pro posezení obyvatel domu, věšení prádla či jinému běžnému využití.

Dům je zateplen,  má plastová okna,  nové vstupní dveře, je průběžně udržován.  

Byt 2+1 (užitná plocha = byt  + sklep – 59,8m2)

Byt je 1. patře bytového domu, vstupními dveřmi bytu vcházíme do předsíně (cca 2,35m2),  z níž můžeme vejít do koupelny s rohovou vanou a WC (cca 4,65m2), do ložnice s oknem na východ (cca 13,76m2) a též jídelny,  z níž vstupujeme jednak do prostor  kuchyně s oknem na severozápad (cca 13,86m2) a nebo do prostor obývacího pokoje s oknem  na východ (cca 14,82m2). 

K bytu náleží velký, větratelný sklep s oknem (cca  10,36m2) s možným využitím nejen na skladování, ale např. i třeba na vybudování vlastní posilovny. V suterénu je také možno využít  sušárnu prádla.

V kuchyni je zánovní kuchyňská linka  se spotřebiči  (lednice, el. sporák) s protilinkou.  Byt je nezařízen, s výjimkou kuchyňské linky s lednicí a sporákem.

Podlahy – dlažba, vinyl.  Topení - vlastní plynový kotel k vytápění bytu (regulace spotřeby)  umístěný ve sklepě.

Jelikož nebyl dodán PENB bytového domu, uvádíme en.tř. G

Nájem na dobu určitou - dle dohody, 

Nájemné  - 12.000,- Kč/měs + zálohy na energie -  dohoda možná, vše info na tel. 777 747 680.