Video-chata Nové Bránice.mp4 (31,9 MB)

 

PRODEJ  CHATY  S  POZEMKY 

-  v údolí řeky JIHLAVY  (cca 30km od Brna, k.ú. Nové Bránice)

Nabídka pro milovníky odpočinku i sportu !

Exkluzivně nabízíme rekreační nemovitost v atraktivní lokalitě - v údolí řeky Jihlavy (rekreace, cyklistika, turistika atd.), mezi Ivančicemi a Novými Bránicemi, k.ú. Nové Bránice. Dobrá dostupnost, z Brna i  autobusy IDOS.

Přízemní rekreační chata, s číslem evidenčním  (dle zákona i možnost zřízení trv. byd.), vyzděná z cihel,  částečně podsklepená, krytá pultovou střechou s eternitovou vlnovkou, je umístěna na vlastním pozemku (o výměře 41m2)  a kolem je vlastní "lesní zahrádka" (lesní pozemek o výměře 337m2), se vstupem i vjezdem přímo z obecní komunikace obce Nové Bránice. 

Okna jsou kryta okenicemi, dveře plné, masivní. Pultová střecha tvoří ochranu pro verandu v přední části chaty.  Chata  je vnitřně členěna na obývací místnost s kuchyňským koutem a malou spížkou, a malou ložničku. V zadní části chaty je dlouhá chodba, z níž je přístup na WC (chemické) a je možno projít k dalším venkovním dveřím. Tento prostor býval využíván jako dílna.  Sklep o ploše cca 2,7m2 je přístupný poklopem v podlaze z kuchyňské části.

Přístup do chaty je po několika schodech, případně okolo chaty po terénu. 

Zdrojem vody je pouze voda dešťová, v blízkosti je však i "obecní" studna.  Chata je vybavena elektřinou (230/400)  je však využívána pouze po část roku.  Jelikož jde o stavbu pro rodinnou rekreaci, která je užívána pouze po část roku a její odhadovaná spotřeba energie je nižší než 25% spotřeby energie, k níž by došlo při celoročním užívání, nemusí být splněny požadavky na energetickou náročnost dle zák. 406/2000Sb.  Uvádíme en. tř. G.

 Vhodná částečná oprava či rekonstrukce.

Přímo z obecní komunikace je vjezd na vlastní pozemek s možností parkování a dalšího užívání s malými opěrnými zídkami.

 K dispozici - po zaplacení.   V případě více zájemců může být realizován prodej prostř.  aukce, veškeré informace (cena, prohlídky atd.) Vám rádi sdělíme na tel. 777747680.  Prohlídky sjednávány pouze na základě telefonické dohody. 

 

Video-chata Nové Bránice.mp4