PRODEJ  CHATY  S  POZEMKY 

-  v údolí řeky JIHLAVY  (cca 30km od Brna, k.ú. Nové Bránice)  PRODÁNO!

Kam pojedete na Silvestra, nebo na dovolenou?   A proč ne na vlastní chatu?

V této době, plné omezení, zajímavá nabídka prodeje  rekreační nemovitosti pro milovníky odpočinku i sportu  v atraktivní lokalitě - v údolí řeky Jihlavy (rekreace, cyklistika, turistika atd.), mezi Ivančicemi a Novými Bránicemi, k.ú. Nové Bránice.

Přízemní rekreační chata, vyzděná z cihel,  částečně podsklepená, krytá pultovou střechou s eternitovou vlnovkou, je umístěna na VLASTNÍM POZEMKU (o výměře 41m2)  a kolem je DALŠÍ VLASTNÍ POZEMEK -  "lesní" zahrádka ( pozemek o výměře 337m2), SE VSTUPEM I VJEZDEM PŘÍMO Z OBECNÍ KOMUNIKACE . Jelikož má VLASTNÍ ČÍSLO EVIDENČNÍ, je  zde možnost  přihlášení trval. bydl. ( V této lokalitě je více  chat využíváno pro dlouhodobé bydlení.) 

Okna jsou kryta okenicemi, dveře plné, masivní. Pultová střecha tvoří ochranu pro verandu v přední části chaty.  Chata  je vnitřně členěna na obývací místnost s kuchyňským koutem a malou spížkou, a malou ložničku. V zadní části chaty je dlouhá chodba, z níž je přístup na WC (chemické) a je možno projít k dalším venkovním dveřím. Tento prostor býval využíván jako dílna.  Sklep o ploše cca 2,7m2 je přístupný poklopem v podlaze z kuchyňské části. Chata je VYBAVENA  ELEKTŘINOU (230/400)  je však využívána pouze po část roku.  Jelikož jde o stavbu pro rodinnou rekreaci, která je užívána pouze po část roku a její odhadovaná spotřeba energie je nižší než 25% spotřeby energie, k níž by došlo při celoročním užívání, nemusí být splněny požadavky na energetickou náročnost dle zák. 406/2000Sb.  Uvádíme en. tř. G. Zdrojem vody je pouze voda dešťová, v blízkosti je však i "obecní" studna.

 Vhodná částečná oprava či rekonstrukce.

Přímo z obecní komunikace je vjezd na vlastní pozemek s možností parkování a dalšího užívání s malými opěrnými zídkami.

  CHATA JIŽ NENÍ V NABÍDCE - PRODÁNO.