VIDEO- Krásná zahrada s chatou - k.ú. Nedvědice pod Pernštejnem.mp4 (16,7 MB)

PŘÍJEMNÁ REKREACE - MALÁ CHATA  S VELKOU ZAHRADOU v k.ú. NEDVĚDICE POD PERNŠTEJNEM

Nabízíme k prodeji příjemnou malou chatu s velkou zahradou (dle údajů katastru nemovitostí o výměře 1019m2)  v krásném prostředí,  v blízkosti hradu Pernštejn   (k.ú. Nedvědice pod Pernštejnem). Nádherné prostředí v solidní dojezdnosti a vzdálenosti  od Brna (cca 40-45 km severozápadně) v jednoznačně jedné z nejhezčích přírodních oblastí pro rekreaci v celém kraji.  Chata – cca 16m2 (bez č.e.), zahrada je od ostatních pozemků oddělena oplocením, (částečně vlastní oplocení, částečně oplocení souseda, v části hranice se sousedem, jemuž patří část oplocení  je přírodní oddělení obou pozemků). Vjezd na pozemek z hlavní silnice (je zajištěn nájemní smlouvou), vjíždí a vchází se vlastní uzamykanou velkou bránou. Pozemek má tvar dlouhého lichoběžníku, je zatravněn a porostlý vzrostlými ovocnými stromy. V zahradě je několik stromů - švestek a jabloní, dále vzrostlé keře bobulovin aj.

Chata s přístavkem na dřevo a verandou k posezení skýtá krásný výhled do zeleně a příjemného klidu. 

Vlastní zdroj vody : voda na zalévání – pumpa.

Jelikož jde o chatu k individuální rekreaci a není zavedena elektřina, není potřeba PENB.

Cena dohodou, k dispozici po zaplacení, v případě více zájemců může být prodej realizován prostřednictvím aukce.  Majitelé si ponechávají výhradu výběru nejvhodnějšího zájemce.

Krásný odpočinek .  Investice – info na tel.  

 Veškeré bližší informace a zajištění prohlídek na tel. 777747680. Bez telefonické či osobní  komunikace  prohlídky bohužel nemůžeme zajistit.