Prodej velké, nadstandardně vybavené  zděné  garáže v osobním vlastnictví (Brno- Komín, ulice Bystrcká) - NAVÍC s možností DOBÍJENÍ ELEKTROMOBILU!

Výhradně nabízíme k prodeji nadstandardně zrekonstruovanou a velkou garáž v atraktivní a žádané lokalitě Brno-Komín, v blízkosti ulice Bystrcká. Zděná řadová garáž je na vlastním pozemku (23m2),  vnitřní plocha garáže - cca 21m2, vše v osobním vlastnictví bez zástav či jiných omezení.

Garáž je uvnitř vysoká 2,7m, pod stropem je instalována konstrukce na úložný box, či loď, lyže atd.  Elektrická energie 230/400V. Vybavena FAB zámkem a petlicí TOKOZ. Odvětrávána. Vrata jsou seřízena zámečníkem, garáž je vymalovaná a osvětlená led trubicemi. Možnost dobíjení elektromobilu (400v). Garáž je ihned připravena k prodeji a užívání (garážování, pronájem, investice). Garáž nepodléhá dle platných právních předpisů povinnosti zpracování průkazu energetické náročnosti (PENB), nejedná se o budovu s upravovaným vnitřním prostředím, nesplňuje podmínky dle  § 2, odst. 1. písm p), x) zákona 406/2000 Sb.

Cena včetně provize - 1.290.000,- Kč, v  případě rychlého a seriozního jednání dohoda možná.  Garáž je okamžitě k dispozici. Další informace a prohlídky Vám rádi zajistíme –  prosím. volejte  tel. +420 777 747 680.

 
Nabízíme k prodeji  nadstandardní garáž v atraktivní a žádané lokalitě Brno-Komín, v blízkosti ulice Bystrcká.  Zděná řadová garáž je na vlastním pozemku (23m2), vše v osobním vlastnictví bez zástav či jiných omezení. 
Garáž je uvnitř vysoká 2,7m, pod stropem je instalována  konstrukce na úložný box, či loď, lyže atd. Vnitřní plocha garáže - cca 20m2 (nadstandardní velikost). Elektrická energie 230/400V. Vybavena FAB zámkem a petlicí TOKOZ. Odvětrávána.  Vrata jsou seřízena zámečníkem, garáž je vymalovaná  a osvětlená led trubicemi. Možnost dobíjení elektromobilu (400v). Garáž je ihned připravena k prodeji a užívání (garážování, pronájem, investice).
Cena včetně provize, při rychlé reakci, možnost jednání. Další informace a prohlídky Vám rádi zajistíme – Info na tel. 777747680.