Informace o nás

JE MNOHO REALITNÍCH KANCELÁŘÍ - malých i velkých, důvěryhodných méně i více. Ne každá se však ukáže jako Váš kvalitní průvodce úskalím celého realitního případu - od nabídky nemovitosti, zajištění financování, kvalitního a komplexního právního servisu při realizace koupě, prodeje či pronájmu včetně následné daňové problematiky. Naší snahou je všechna výše uvedená kriteria splnit jak vlastními silami, tak i zajištěním kvalitních spolupracujících subjektů s maximální snahou o spokojenost klienta. Naše spolupracovníky si pečlivě vybíráme a prověřujeme. 

Jsme firma s certifikátem Prověřená společnost, která se zabývá realitami již více než 18 let. Působíme zejména v Jihomoravském kraji a v případě exkluzivních nemovitostí po celé ČR. Nabídneme spolupráci i zájemcům o prodej vlastních nemovitostí - vždy dle individuálně dohodnutých podmínek.

Zajistíme pro Vás však i více než jen koupi, prodej a pronájem nemovitostí, ale i úvěry  a hypotéky na bydlení.

 V individuálních případech Vám nabídneme spolupráci při řešení realitních případů s Vaší účastí na naší provizi - vždy na základě  smlouvy s přesně stanovenými pravidly. (Blíže v sekci  HLEDÁME VÁS-SPOLUPRACOVNÍKY-DOPORUČITELE)

My Vám nabízíme:

Při PRODEJI Vaší nemovitosti:

  • zajistíme  komplexní realitní servis
  • zajištění zpracování kompletní právní dokumentace k realizaci nemovitosti, včetně návrhu na vklad do katastru nemovitostí nemovitostí 
  • zdarma inzerce Vaší nemovitosti
  • zajištění vypracování PENB

Při KOUPI nemovitosti:

  • nalezneme  Vámi požadovanou  nemovitost ke koupi a poskytneme kompletní právní servis
  • dle Vašeho přání a možností zajistíme úvěr či hypotéku na financování či dofinancování pořizované nemovitosti - vzhledem k širokému spektru spolupracujících bank a spořitelen na českém trhu si můžete vybrat optimální produkt nastavený dle Vašich požadavků a možností a obstaráme za Vás komunikaci s bankou či stavební spořitelnou
  • další služby dle konkrétních požadavků klienta či jednotlivého případu - spolupracujeme s renomovanými notářskými, advokátními  a znaleckými kancelářemi.
  •  zajištění vypracování znaleckého posudku k dani z nabytí nemovitých věcí
  • Dražby nemovitostí - individuální spolupráce  - specificky dle konkrétního případu.

ÚVĚRY A HYPOTÉKY dle Vašich možností a požadavků zajistíme u téměř všech bankovních ústavů a stavebních spořitelen  v ČR financování Vaší nemovitosti. Nejsme vázáni vztahem jen k jednomu bankovnímu ústavu či stavební spořitelně, tudíž Vám můžeme představit úvěr dle Vašich představ, nicméně  v souladu s Vašimi možnostmi.

Zajistíme pro Vás i REFINANCOVÁNÍ STÁVAJÍCÍCH NEVÝHODNÝCH ÚVĚRŮ

Rádi Vás pozveme do našich NOVÝCH  KANCELÁŘÍ  : OKROUHLÁ  359/22, BRNO-BOHUNICE, PSČ: 625 00  

Dojedete k nám tramvají č.  8 , zastávka ŠVERMOVA - Bohunice
Parkování automobilů je bez  možné přímo u objektu Okrouhlá 22, nebo u blízkého obchodního domu - Lídl.

Těšíme se na Vaši návštěvu

VE-Real

VETOS-real s.r.o.