Informace o nás

JE MNOHO REALITNÍCH KANCELÁŘÍ - malých i velkých, důvěryhodných méně i více. Ne každá se však ukáže jako Váš kvalitní průvodce úskalím celého realitního případu - od nabídky nemovitosti, zajištění financování, kvalitního a komplexního právního servisu při realizace koupě, prodeje či pronájmu včetně následné daňové problematiky. Naší snahou je všechna výše uvedená kriteria splnit jak vlastními silami, tak i zajištěním kvalitních spolupracujících subjektů s maximální snahou o spokojenost klienta. Naše spolupracovníky si pečlivě vybíráme a prověřujeme. 

Realitami se JUDr. Z. Večerková, jednatel společnosti, zabývá již více než 18 let. Působíme zejména v Jihomoravském kraji a v případě exkluzivních nemovitostí po celé ČR. Nabídneme spolupráci i zájemcům o prodej vlastních nemovitostí - vždy dle individuálně dohodnutých podmínek.

Zajistíme pro Vás dle Vašeho přání  i více než jen koupi, prodej a pronájem nemovitostí a kompletní servis,  ale i nezávislé odborníky na financování Vaší nemovitosti.

 V individuálních případech Vám nabídneme spolupráci při řešení realitních případů s Vaší účastí na naší provizi - vždy na základě  smlouvy s přesně stanovenými pravidly. (Blíže v sekci  HLEDÁME VÁS-SPOLUPRACOVNÍKY-DOPORUČITELE)

My Vám nabízíme:

Při PRODEJI Vaší nemovitosti:

  • zajistíme  komplexní realitní servis
  • zajištění zpracování kompletní právní dokumentace k realizaci nemovitosti, včetně návrhu na vklad do katastru nemovitostí nemovitostí 
  • zdarma inzerce Vaší nemovitosti
  • zajištění vypracování PENB

Při KOUPI nemovitosti:

  • nalezneme  Vámi požadovanou  nemovitost ke koupi a poskytneme kompletní právní servis
  • dle Vašeho přání můžeme doporučit odborníky pro zajištění úvěru či hypotéky na financování nemovitosti
  • další služby dle konkrétních požadavků klienta či jednotlivého případu - spolupracujeme s renomovanými notářskými, advokátními  a znaleckými kancelářemi.
  •  zajištění vypracování znaleckého posudku k dani z nabytí nemovitých věcí
  • Dražby nemovitostí - individuální spolupráce  - specificky dle konkrétního případu.

 

Rádi Vás pozveme do našich NOVÝCH  KANCELÁŘÍ  : OKROUHLÁ  359/22, BRNO-BOHUNICE, PSČ: 625 00  

Dojedete k nám tramvají č.  8 , zastávka ŠVERMOVA - Bohunice
Parkování automobilů je možné přímo u objektu Okrouhlá 22, nebo u blízkého obchodního domu - Lídl.

Těšíme se na Vaši návštěvu

VETOS-real s.r.o.