FINANCOVÁNÍ  nemovitostí, REFINANCOVÁNÍ

Vážení přátelé,

s potěšením si dovolujeme Vám předložit nejen výběr  z naší nabídky nemovitostí, ale i MOŽNOST zajištění financování jejich koupě a prodeje, VČETNĚ REFINANCOVÁNÍ VAŠICH STÁVAJÍCÍCH ÚVĚRŮ a jejich případné KONSOLIDACE. 

Zajistíme financování osobních i komerčních nemovitostí !!!!

Dle Vašich možností a volby Vám můžeme nabídnout výběr z finančních produktů od  renomovaných bank a spořitelen v ČR, zejména :

Hypoteční banka, a.s.,  Komerční banka, a.s.,  Raiffeisenbank a.s.,  Wuestenrot  a.s.,  Raiffeisen stavební spořitelna a.s.,  Wuestenrot - stavební spořitelna a.s.,  Česká spořitelna, a.s.,  Stavební spořitelna České spořitelny, a.s. (Buřinka),  GE Money Bank, a.s.,  Unicredit bank Czech Republic and Slovakia, a.s.,  Equa bank a.s.

Můžete si vybrat vybrat produkt pro Vás přímo "na tělo" abyste ušetřili čas s obíháním jednotlivých bank a spořitelen.

Současná doba však mnoho slušných a seriozních klientů zahnala do pasti nevýhodných úvěrů.Pokud patříte mezi zodpovědné klienty, dovolujeme si Vám nabídnout možnost zajištění refinancování Vašich úvěrů (na bydlení i jiných), případně i sloučení a zajištění výhodnějších splátek a úroků. Vždy pouze od renomovaných bank a spořitelen.

Neslibujeme zázraky, slibujeme, že s Vámi budeme hledat návod na cestu z problému.