HLEDÁME VÁS - SPOLUPRACOVNÍKY - DOPORUČITELE

JSTE-LI ČLOVĚK, KTERÝ CHODÍ S OČIMA OTEVŘENÝMA A NAVÍC CHCE POMOCI SVÉ RODINĚ, PŘÁTELŮM A ZNÁMÝM  A  SAMOZŘEJMĚ I SOBĚ, PAK VÁS VELMI RÁDI PŘIVÍTÁME MEZI SVÉ SPOLUPRACOVNÍKY A OBCHODNÍ PŘÁTELE. 

 Víte-li o nemovitosti, kterou prodáváte buď sami, či někdo z Vašich známých, přátel, příbuzných atd.  a  zajistíte-li pro naši kancelář s majitelem  takové nemovitosti uzavření výhradní smlouvy o zprostředkování prodeje této nemovitosti,  NABÍDNEME VÁM ODMĚNU Z NAŠÍ PROVIZE, kterou obdržíme při realizaci prodeje této nemovitosti naší kanceláří.  Odměna je řešena vždy na základě smluvního vztahu. Tato nabídka není veřejným příslibem dle § 1733 občanského zákoníku.

Výše uvedené podmínky lze použít nejen pro byty a ostatní nemovitosti v Brně a okolí, ale v dohodnutých případech po celé ČR. Vždy  na základě individuálního jednání. Tato nabídka není veřejným příslibem dle § 1733 občanského zákoníku.

Máme zájem poskytovat co nejkvalitnější služby pro naše klienty. Řešíme i individuální otázky, které většina realitních kanceláří nechává bez povšimnutí. Snažíme se klientům vycházet co nejvíce  vstříc a obchod zprostředkovat tak, aby  na všech stranách byla maximální spokojenost  a soulad.  K tomu nám můžete pomoci i Vy - telefonicky lze sjednat informační schůzku, kde si můžeme sdělit vzájemné představy případné spolupráce.