INVESTICE 

       (do nemovitostních fondů - s námi - pro Vás - levněji!)

 

Příjem z pronájmu vlastní investiční nemovitosti je oblíbenou možností vylepšení  pravidelného příjmu.  Ovšem nemáte-li na pořízení investičního nemovitosti anebo nechcete-li mít starosti s obhospodařováním takové investice, pak je zajímavou možností investování do podílových realitních fondů.

Fondy  investují zpravidla  do větších komerčních  nemovitostí – kanceláří, obchodních center, logistických center atd. Některé taktéž i do nemovitostí z oblasti zdravotnictví.  Investuje se obvykle do různých nemovitosti v různých lokalitách, což je výhodné z hlediska diverzifikace portfolia  a fondy  jsou samozřejmě schopny sjednat výhodnější nájemní podmínky a smlouvy s nájemci svých nemovitostí než jednotlivec.

Takže jako investor (vlastník podílových listů) máte obrazně řečeno možnost investovat do zajímavých nemovitostí v různých lokalitách, nemusíte řešit hypotéku, problematiku nájemních smluv, opravy a údržbu nemovitosti a můžete   investovat jak jednorázově, nepravidelně , tak i  pravidelně  - byť jen malé částky v řádu několika stokorun měsíčně.

V ČR je v současné době pro drobné střadatele k dispozici více  realitních fondů  různých velikostí, výnosů i nákladů.  Našim zájemcům a klientům rádi poskytneme  podrobnější informace a zprostředkujeme možnosti.

 V některých případech máme možnost zajistit snížení či zcela odpuštění vstupních poplatků - tj. s námi můžete získat výhody, které běžně nezískáte  - kontaktujte nás  na tel. 777747680, rádi Vám pomůžeme.