VIDEO - (níže klik k otevření) : 

Rodinný dům se zahradou - Vír.mp4 (25,6 MB)

Prodej RD k bydlení i rekreaci s velkým pozemkem v krásném prostředí - obec Vír, okr. Žďár nad Sázavou

Exkluzivně nabízíme k prodeji RD v krásném a klidném prostředí obce Vír, PSČ: 592 66, okr. Žďár nad Sázavou, na vlastním pozemku (87m2),  s velkou oplocenou zahradou (525m2) a dalším sousedícím pozemkem s dřevěnou stavbou - sklad, kůlna (209m2), celková plocha 821 m2. (Obec Vír  se nalézá cca 34km od Žďáru nad Sázavou, cca 55km od Brna)
Rodinný dům 1+1 je udržovaný, zděný,  částečně dřevěný, jednostranně obíjený se sedlovou střechou bez obytného podkroví. Je částečně podsklepen - pod 1. nadzemním podlažím. Hlavní vstup je do dřevěné chodby, v níž se nachází separační suché WC a sprchový kout, vlevo vstup na půdu (možnost zbudovat obytného podkroví) napravo je vstup do kuchyně (malá kuchyňská linka s dřezem, sporák, kamna na tuhá paliva)  a ložnice.
K domu je možno vjet z obecní příjezdové komunikace kovovou bránou - parkování na vlastním pozemku, nebo vejít boční brankou.
Sklad-kůlna, zast. plocha 12m2 , dřevěná jednostranně obíjená nebo kovová s mnoha úložnými prostory.
Sítě : elektroinstalace -  220/380 V, voda, odpad do trativodu. Možnost napojení na plyn. 
 Obec Vír  leží na soutoku řeky Svratky a říčky Bystřice, v současné době má 705 obyvatel, v obci je obecní úřad, lékařské středisko a pošta. Krásné rekreační prostředí, v blízkosti vodní nádrže Vír (cca 6km),  Bystřice nad Pernštejnem s krásným hradem(cca 8km) či Olešnice (cca 11km).
PENB - jelikož nebyl prozatím dodán, uvádíme en. tř. G.
Cena včetně provize 1.450.000,- Kč, při seriozním jednání dohoda o ceně možná.
Info a prohlídky - vše na tel. 777 747 680.