BLOKOVÁNO - NENABÍZÍ SE!

Prodej RD (k rekonstrukci) s VELKÝMI POZEMKY – Neslovice okr. Brno-venkov.

Zajímavá nemovitost s velkým potenciálem  v dosahu Brna!

Prodej rodinného domu (k rekonstrukci)  s velkými pozemky – Neslovice okr. Brno-venkov.

Exkluzivně nabízíme velký rodinný dům s přídatnými stavbami a  s pozemky -  k rekonstrukci  v obci  Neslovice,  PSČ: 664 91, (okres Brno-venkov).

Nemovitost má výrazný potenciál jednak svou lokalitou (blízkost města Brna, dosah IDOS)  a velikostí pozemků, jakož i přístupem nejen z ulice Hlavní, v centru obce, ale i z ulice nad pozemky (ulice ústící do ulice Za Branou a z druhé strany do ulice Zemědělská).

Při vstupu z ulice Hlavní vejdeme do průjezdu, z něhož vpravo vcházíme do malé kuchyně s kachlovými kamny a odtud do velkého obývacího pokoje s okny na ulici Hlavní. Pokud z průjezdu zabočíme doleva, vstupujeme do prostoru, z něhož se vchází do nedokončené velké koupelny a dále do menšího pokoje s okny do ulice Hlavní.  Topení v obou křídlech je kamny na tuhá paliva, WC suché. Hlavní budova - smíšené zdivo, dvorní trakt - cihla. Hlavní budova a dvorní trakt nejsou stavebně spojeny.

Ve dvorním traktu vpravo je budova, v níž se nachází letní kuchyně s pecí a dále dílna a další skladovací prostory, jakož i zastřešený prostor pro parkování.  Za tímto prostorem se nachází  přístřešek na dřevo a dále studna (nyní nefunkční).

Vlevo v horní části dvora je další přístřešek a pod ním klenutý prostorný sklep na víno či ovoce a zeleninu.  (Plocha pozemku, jehož součástí je stavba činí 913m2).

Dvůr je oplocením oddělen od zahrady  (o výměře 559m2) v horní části pozemků. Zahrada se starými ovocnými stromy je od ulice oddělena vysokou zdí se vstupní brankou.  

Objekt je určen k rekonstrukci s možnostmi přestavby na objekty bydlení, příp. „bydlení hospodářské“.

Sítě : připojena voda, elektřina, kanalizace – končí v průjezdu, před domem přípojka plynu.

Neslovice leží ve vzdálenosti dvacet kilometrů na jihozápad od Brna, na okraji přírodního parku Bobrava ve výšce 338 m nad mořem. V obci je základní a mateřská škola, bohaté kulturní vyžití, dobré dopravní spojení s krajským městem.

Jelikož nebyl dodán PENB, uvádíme en. tř. G.

Cena  je cenou nemovitostí, tj. pozemku o výměře 913m2 jehož součástí jsou stavby – rodinný dům s číslem popisným a dále pozemku – zahrady o výměře 559m2, celkem tedy 1472m2,včetně provize a právních služeb. Majitel si vyhradil právo výběru nejvýhodnější nabídky.

Cena  3.890.000,- Kč. 

.Rádi Vám poskytneme další info  a zajistíme prohlídky - na tel. 777 747 680.