BLOKOVÁNO - NENABÍZÍ SE :

PODNÁJEM  družstevního bytu 

( 20km od Brna -Zbýšov, čtvrť Padělky)

Chcete bydlet v pěkném bytě, s možností vlastní regulace spotřeby energií,  v příjemném prostředí menšího města, avšak  v blízkosti (cca 20km) od  Brna?

Nabízíme podnájem družstevního bytu 2+1 ve Zbýšově, čtvrť Padělky . PSČ: 664 11 

 Byt se nalézá v klidné čtvrti, v cihlovém, zatepleném bytovém domě, před nímž je parkoviště s dostatkem parkovacích míst nejen pro obyvatele, ale i návštěvníky. Za domem je velká zatravněná plocha, využívaná jednotlivými domy např. pro posezení obyvatel domu, věšení prádla,ke hrám dětí  či jinému běžnému využití.

Dům je zateplen,  má plastová okna,  nové vstupní dveře, je průběžně udržován.  

Byt 2+1 (užitná plocha = byt  + sklep – 59,8m2) + malý sklípek ("na zavařeniny")

Byt je 1. patře bytového domu, vstupními dveřmi bytu vcházíme do předsíně (cca 2,35m2),  z níž můžeme vejít do koupelny s rohovou vanou a WC (cca 4,65m2), do ložnice s oknem na východ (cca 13,76m2) a též jídelny,  z níž vstupujeme jednak do prostor  kuchyně s oknem na severozápad (cca 13,86m2) a nebo do prostor obývacího pokoje s oknem  na východ (cca 14,82m2). 

K bytu náleží velký, větratelný sklep s oknem (cca  10,36m2) s možným využitím nejen na skladování, ale např. i třeba na využití jako vlastní posilovna. V suterénu je také možno využít  sušárnu prádla.

V kuchyni je zánovní kuchyňská linka  se spotřebiči  (lednice, el. sporák) s protilinkou (skříňky, možnost umístění sušičky - není ve výbavě).  Byt je nezařízen, s výjimkou kuchyňské linky , lednice a sporáku a osvětlovacích těles v pokojích. 

Podlahy – dlažba, vinyl.  Topení - vlastní plynový kotel umístěný ve sklepě.

Jelikož nebyl dodán PENB bytového domu, uvádíme en.tř. G

Cena nájmu - 11400,- Kč/měs  + zálohy na energie a media  3500,- Kč/měs.

+  Majitel požaduje kauci.

 + PROVIZE  

 Veškeré informace a prohlídky zajistíme na tel. 777 747 680.